Dnes je 21.9.2018, svátek má Matouš
25°C Dnes 15°C Sobota 14°C Neděle
EUR: 25,815 USD: 22,050 Další měny

Nová dobrodružná jízda s vozy Renault díky vylepšení

Lehké užitkové modely vozů Renault, jako je například Kangoo, Trafic nebo Master se dočkají nového prvku ve výbavě, který nabídne řidičům větší zábavu a o něco větší zážitek z jízdy okořeněný špetkou dobrodružství. O co se jedná?

 

                                                     

 

Speciální paket X-Track

Tento speciálně vyvinutý paket nabízí diferenciál s omezenou svorností. To v praxi znamená, že pokud jedno kolo ztratí přilnavost, čtvrtina točivého momentu právě tohoto kola bude přenesena na kolo s větší přilnavostí. Navíc bude zvýšena ochrana podvozku a celková výška o 30 mm. To se týká modelů Kangoo a Trafic.

Model Master zaznamená zvýšení až o 40 mm a standardní výbava bude obsahovat vysoce kvalitní celoroční pneumatiky a praktickým hlubším vzorkem. Záhadou však zůstává, proč bude pohon pouze na přední nápravu a ne na všechna čtyři kola. A to je bodem hned další novinky.

 

Renaul Master a náhonem na všechna kola

Velkou novinkou, kterou by měla řada lidí ocenit, je fakt, že se začne vyrábět Renault Master v úpravě s náhonem na všechna 4 kola. Aby toho nebylo málo, dostane tento model i vysoce efektivní redukční převodovku pro ještě větší jízdní dynamiku a zvýšení akce. Nově přidaný ochranný plech pod motorem zabrání poškození ve velmi špatném terénu, kde bude nově tento vůz schopný bez větších problémů jezdit. 

 

Výkonné naftové motory a kontrola trakce

Tento vylepšený vůz může také nabídnout tři různé naftové motory o výkonu 120 kW, 100 kW nebo 92kW. Všechny dostupné vozy budou mít klasickou manuální převodovku se šesti stupni. Praktickou novinkou, která pomůže zlepšit jízdní vlastnosti a trakci ve složitém terénu, bude speciální systém Extended Grip, který se bude aktivovat na palubní desce a nabídne ještě lepší kontrolu trakce, než jak tomu bylo u předchozích modelů.

 

Širší možnosti použití a dynamičtější jízda

Všechny tyto novinky povedou k rozšíření možností využití tohoto užitkového vozu i do oblastí, kde je nutný vůz s náhonem na všechna čtyři kola a dostatečně ochráněným podvozkem. Systém převádějící část točivého momentu z kola, které nemá aktuálně dobrou přilnavost, slouží jako prevence proti nepříjemného zapadnutí nebo ztrátě stability v nerovném, mokrém nebo sypkém jízdním podkladu.  Na tuto speciální úpravu se mohou zájemci těšit již od konce dubna, případně začátku května. Přesná cena však ještě není známá, ale už teď je jasné, že kupci se pro tuto vylepšenou variantu poměrně oblíbeného užitkového Renaultu jistě najdou.

 

 

Zadejte si poptávku zdarma, ušetřete až 40% z koncové ceny. Poptejte zdarma jakékoliv služby nebo zboží a získejte nejlepší nabídku! Poptávat můžete cokoliv, např. překlady angličtina, němčina, ruština, cestovní kanceláře, letenky, stavební firmy, prodej a pronájem bytů v Praze, Brně, Ostravě, zateplení, stavební firmy, stavební materiál, klimatizace, solární systémy, stavební dozor, tepelná čerpadla, zednické práce, ubytování, jazykové školy, hypotéky, úvěry, reklamní agentury, tiskárny, autobazary, nová i ojetá vozidla a motocykly, náhradní díly, autodoprava, servisy, disky a pneumatiky, LPG, CNG, pojištění, leasing nebo například notářské a advokátní služby a mnoho a mnoho dalších oborů…

Poptávky zdarma se vyplatí, ale pamatujte, že nejlevnější není vždy nejlepší. Vybírejte podle referencí dodavatelů a za své peníze chtějte vždy to nejlepší, co můžete dostat.

Zadejte si poptávku zdarma, ušetřete až 40% z koncové ceny. Poptejte zdarma jakékoliv služby nebo zboží a získejte nejlepší nabídku! Poptávat můžete cokoliv, např. překlady angličtina, němčina, ruština, cestovní kanceláře, letenky, prodej a pronájem bytů v Praze, Brně, Ostravě, zateplení, stavební firmy, stavební materiál, klimatizace, solární systémy, stavební dozor, tepelná čerpadla, zednické práce, ubytování, jazykové školy, hypotéky, úvěry, reklamní agentury, tiskárny, autobazary, nová i ojetá vozidla a motocykly, náhradní díly, autodoprava, servisy, disky a pneumatiky, LPG, CNG, pojištění, leasing nebo například notářské a advokátní služby a mnoho a mnoho dalších oborů…

Poptávky zdarma se vyplatí, ale pamatujte, že nejlevnější není vždy nejlepší. Vybírejte podle referencí dodavatelů a za své peníze chtějte vždy to nejlepší, co můžete dostat.

Kategorie: Auto/Moto