Dnes je 21.9.2018, svátek má Matouš
25°C Dnes 15°C Sobota 14°C Neděle
EUR: 25,815 USD: 22,050 Další měny

Jednodušší nákup ojetých vozů pro podnikatele

Platí, že podnikatelé si na trhu s ojetými vozy obvykle vybírají dražší kousky. Zčásti je to dáno možností odpočtu daně. V průměru si drobní podnikatelé kupují vozy až o 70 000 korun dražší, než běžní zákazníci. Tato zajímavá čísla vyplynula z nezávislých statistik několika autobazarů. Nově se navíc připravují i zajímavé finanční produkty a novinky, které by měly nákup ojetých vozů pro podnikatele ještě více usnadnit a zpříjemnit.

 

                                                     

 

Univerzální vozy

Hlavním zájmem podnikatelů jsou takové vozy, které mají univerzální použití. Mohou je tak snadno použít pro práci, na cestování za pracovními schůzkami, ale i na běžné osobní potřeby a případné cestování. Jedná se tedy hlavně o vozidla v typu kombi nebo SUV. Stáří takových vozů se pak obvykle pohybuje kolem 5 let.  Podnikatelé nebo osoby samostatně výdělečné činné tak tvoří poměrně značnou část klientů větších i menších autobazarů, kteří se zaměřují na rozdílné varianty a typy vozů, které běžný zákazník příliš často neocení.

 

V autě téměř každý den

Jde o to, že podnikatelé často tráví v automobilu každý den a mnohdy se jedná o skutečně nezanedbatelnou porci hodin. Právě proto je důležité vybrat vhodný vůz, který bude dostatečně praktický, ale zároveň spolehlivý a bude nabízet všechno, co od něho podnikatel očekává. Právě to je důvodem často vyšší ceny, kdy si podnikatelé raději vybírají vozy v plné výbavě.  Díky časné obměně a častým výměnám za jiné vozy dochází k poměrně výraznému pohybu na trhu, což je pozitivní jak pro prodejce, tak pro samotné podnikatele, kteří mohou vozy poměrně často točit a získají možnost odepsání hodnoty vozu ze základu daně.  V důsledku tohoto jevu vznikají nové finanční produkty a nabídky autobazarů, které umožňují pohodlný nákup ve speciální formě operativního leasingu. Usnadní se tak situace jak pro samotné podnikatele, tak pro prodejce vozů.

 

Nová varianta operativního leasingu

V některých autobazarech se nově objeví speciální varianta leasingu, který bude nabízet pořízení vozu s garancí výkupní ceny, případně se zakoupením s doplatkem nebo rovnou výměnou za jiný vůz. Tato nabídka má být vylepšenou variantou běžného operativního leasingu a má značně ulehčit manipulaci a nákup nových vozů podnikatelů.  Výsledkem by měl být propracovaný systém, který umožní vybrat si vůz pro podnikání přesně podle stanovených požadavků a navíc s možností využití výhod nabízených v této variantě operativního leasingu.

 

 

Zadejte si poptávku zdarma, ušetřete až 40% z koncové ceny. Poptejte zdarma jakékoliv služby nebo zboží a získejte nejlepší nabídku! Poptávat můžete cokoliv, např. překlady angličtina, němčina, ruština, cestovní kanceláře, letenky, stavební firmy, prodej a pronájem bytů v Praze, Brně, Ostravě, zateplení, stavební firmy, stavební materiál, klimatizace, solární systémy, stavební dozor, tepelná čerpadla, zednické práce, ubytování, jazykové školy, hypotéky, úvěry, reklamní agentury, tiskárny, autobazary, nová i ojetá vozidla a motocykly, náhradní díly, autodoprava, servisy, disky a pneumatiky, LPG, CNG, pojištění, leasing nebo například notářské a advokátní služby a mnoho a mnoho dalších oborů…

Poptávky zdarma se vyplatí, ale pamatujte, že nejlevnější není vždy nejlepší. Vybírejte podle referencí dodavatelů a za své peníze chtějte vždy to nejlepší, co můžete dostat.

Zadejte si poptávku zdarma, ušetřete až 40% z koncové ceny. Poptejte zdarma jakékoliv služby nebo zboží a získejte nejlepší nabídku! Poptávat můžete cokoliv, např. překlady angličtina, němčina, ruština, cestovní kanceláře, letenky, prodej a pronájem bytů v Praze, Brně, Ostravě, zateplení, stavební firmy, stavební materiál, klimatizace, solární systémy, stavební dozor, tepelná čerpadla, zednické práce, ubytování, jazykové školy, hypotéky, úvěry, reklamní agentury, tiskárny, autobazary, nová i ojetá vozidla a motocykly, náhradní díly, autodoprava, servisy, disky a pneumatiky, LPG, CNG, pojištění, leasing nebo například notářské a advokátní služby a mnoho a mnoho dalších oborů…

Poptávky zdarma se vyplatí, ale pamatujte, že nejlevnější není vždy nejlepší. Vybírejte podle referencí dodavatelů a za své peníze chtějte vždy to nejlepší, co můžete dostat.

Kategorie: Auto/Moto