Dnes je 19.10.2018, svátek má Michaela
17°C Dnes 14°C Sobota 10°C Neděle
EUR: 25,815 USD: 22,050 Další měny

Čína odhadla dopad nového amerického cla na vzájemnou spolupráci

Peking pohrozil, že zruší obchodní smlouvy s Washingtonem, zavedou-li USA omezovací opatření, včetně cla. Praví se to v prohlášení čínského ministerstva obchodu.

 

                                                                 

Ministerstvo označilo vzájemné ústupky a zřeknutí se obchodní války za předběžné podmínky dosažení obchodních dohod.

„Postoj čínské strany je i nadále důsledný. Pro uspokojení rostoucí spotřebitelské poptávky a hospodářský rozvoj je čínská strana ochotna zvýšit dovoz ze všech zemí, včetně USA. Je to v zájmu jak národů obou států, tak celého světa," praví se v prohlášení.

V sobotu a neděli se konalo v Pekingu další kolo americko-čínských jednání kvůli vyhrocení obchodního konfliktu. Zúčastnil se jich americký ministr obchodu Wilbur Ross a vicepremiér Státní rady ČLR Liu He.

Zadejte si poptávku zdarma, ušetřete až 40% z koncové ceny. Poptejte zdarma jakékoliv služby nebo zboží a získejte nejlepší nabídku! Poptávat můžete cokoliv, např. překlady angličtina, němčina, ruština, cestovní kanceláře, letenky, prodej a pronájem bytů v Praze, Brně, Ostravě, zateplení, stavební firmy, stavební materiál, klimatizace, solární systémy, stavební dozor, tepelná čerpadla, zednické práce, ubytování, jazykové školy, hypotéky, úvěry, reklamní agentury, tiskárny, autobazary, nová i ojetá vozidla a motocykly, náhradní díly, autodoprava, servisy, disky a pneumatiky, LPG, CNG, pojištění, leasing nebo například notářské a advokátní služby a mnoho a mnoho dalších oborů…

Poptávky zdarma se vyplatí, ale pamatujte, že nejlevnější není vždy nejlepší. Vybírejte podle referencí dodavatelů a za své peníze chtějte vždy to nejlepší, co můžete dostat.

Kategorie: Zahraničí