Dnes je 21.9.2018, svátek má Matouš
25°C Dnes 15°C Sobota 14°C Neděle
EUR: 25,815 USD: 22,050 Další měny

Fotograf Arnault byl nařčen, že se dotkl švédské princezny Viktorie. Genderové aktivistky kosí úspěšné postarší muže

Ředitel stockholmského kulturního střediska a francouzský fotograf Jean-Claude Arnault (1946) čelí obvinění, že se v roce 2006 dotkl při společném fotografování švédské korunní princezny Victorie. Stalo se to před 12 lety, tedy v roce 2006 na akci, kterou pořádala Švédská akademie – instituce udílející Nobelovu cenu za literaturu. Skandál otřásl Švédskou akademií a ohrozil udílení cen za rok 2018.

 

                                                                 

Situaci z roku 2006 popisuje každý jinak – jak je ostatně již pravidlem při podobných obviněních. Sama princezna Viktorie se k tomu nevyjádřila, podle svědků se při fotografování dobře bavila.

Fotograf Arnold nepopírá, že se princezny dotkl, ale rozhodně se nedopustil ničeho obscénního. Naopak ho prý překvapila reakce princezniny asistentky, která ho při fotografování napadla.

Asistentka princezny a několik dalších žen tvrdí, že se Arnold dotkl princeznina boku. Mnohé napovídá tomu, že je celá událost hystericky nafouknutá, aby pomohla rozbouřit hladinu tzv. „sexuálního obtěžování“, které likviduje bohaté a postarší muže v USA a západních zemích Evropy.

Genderové aktivistky sdružené pod praporem agresivní kampaně „Me Too“ podobným způsobem zlikvidovaly tisíce mužů, mimo jiné například bývalého prezidenta USA George Bushe. Ten byl, již na vozíku, při skupinovém fotografování údajně osahávat druhořadou herečku. Po vypuknutí skandálu se prudce zhoršil exprezidentův zdravotní stav, stejně jako jeho manželce Barbaře, bývalé první dámě. Ta před několika dny zemřela.

Fotograf Arnauld, kterého mnozí popisují jako „šarmantního Francouze“ je manželem členky akademie, která uděluje Nobelovy ceny, básnířky Katariny Frostensonové. Ta byla vyzvána k rezignaci, ale odmítla a její setrvání v akademii podpořila většina jejích kolegů.

Arnauld je označován za sexuálního predátora, chlípníka a úchyla, jehož je třeba se štítit, protože „napadl princeznu“. Ze sexuálního obtěžování ho nařklo 18 žen, žádajících tučnou finanční satisfakci. Také zde – jako v drtivé většině podobných případů jsou důkazy nahrazeny množstvím. Arnauld tvrdí, že nikoho neobtěžoval, potrefené ženy zásobují lačná média pikantními historkami, ve kterých hraje hlavní roli jejich fantazie.

Zničena je tak pověst nejen úspěšného fotografa, ale i prestižních cen.

Zadejte si poptávku zdarma, ušetřete až 40% z koncové ceny. Poptejte zdarma jakékoliv služby nebo zboží a získejte nejlepší nabídku! Poptávat můžete cokoliv, např. překlady angličtina, němčina, ruština, cestovní kanceláře, letenky, prodej a pronájem bytů v Praze, Brně, Ostravě, zateplení, stavební firmy, stavební materiál, klimatizace, solární systémy, stavební dozor, tepelná čerpadla, zednické práce, ubytování, jazykové školy, hypotéky, úvěry, reklamní agentury, tiskárny, autobazary, nová i ojetá vozidla a motocykly, náhradní díly, autodoprava, servisy, disky a pneumatiky, LPG, CNG, pojištění, leasing nebo například notářské a advokátní služby a mnoho a mnoho dalších oborů…

Poptávky zdarma se vyplatí, ale pamatujte, že nejlevnější není vždy nejlepší. Vybírejte podle referencí dodavatelů a za své peníze chtějte vždy to nejlepší, co můžete dostat.

Kategorie: Zahraničí