Dnes je 21.9.2018, svátek má Matouš
25°C Dnes 15°C Sobota 14°C Neděle
EUR: 25,815 USD: 22,050 Další měny

Belgická islámská politická strana vyhlásila svůj cíl – 100 procentní islámský stát

Partij Islam má dobré šance v oblastech s vysokým počtem muslimů, jako je například Molenbeek nebo Anderlecht, kde už strana nějaké zastoupení má.

 

                                                              

Belgická islámská politická strana Partij Islam posílá do blížících se regionálních voleb kandidáty do 28 obcí a vyhlásila, že jejím cílem je vytvoření islámského státu, ve kterém budou muži a ženy jezdit v oddělených autobusech.

Radní v Anderlechtu Redouane Ahrouch, který je zároveň pokladníkem strany, pro belgická média řekl: “Naším cílem je stoprocentní islámský stát.”

Ahrouch, který v Anderlechtu také pracuje jako řidič autobusu, říká, že si mu mnoho žen stěžovalo, že je muži sexuálně obtěžovali a dotýkali se jich (jací muži?). Jeho řešením problému je rozdělit veřejnou dopravu podle pohlaví, aby mohly mít ženy vlastní autobusy.

Strana také trvá na tom, že by ženám mělo být dovoleno nosit islámský závoj kdekoliv chtějí, a že všechny školy v zemi by měly být donuceny ve školních jídelnách nabízet jídla, která jsou halal. Evropský soud pro lidská práva loni potvrdil belgický zákaz nošení islámského závoje na veřejnosti.

Belgický vládní sekretář pro azyl a migraci Theo Francken na postoje strany zaútočil: “Ženy v jejich šaría světě nemají práva. A začíná to oddělenou veřejnou dopravou. Jsem touto islámskou stranou znechucen. Plive na Evropu.”

Zatímco dnes jsou fantazie islamistů v Belgii ještě stále jen fantaziemi, demografický vývoj naznačuje, že tomu tak nemusí být dlouho, a stanou se realitou. Do 20 let budou například Antverpy mít většinově nebelgickou populaci.

Zadejte si poptávku zdarma, ušetřete až 40% z koncové ceny. Poptejte zdarma jakékoliv služby nebo zboží a získejte nejlepší nabídku! Poptávat můžete cokoliv, např. překlady angličtina, němčina, ruština, cestovní kanceláře, letenky, prodej a pronájem bytů v Praze, Brně, Ostravě, zateplení, stavební firmy, stavební materiál, klimatizace, solární systémy, stavební dozor, tepelná čerpadla, zednické práce, ubytování, jazykové školy, hypotéky, úvěry, reklamní agentury, tiskárny, autobazary, nová i ojetá vozidla a motocykly, náhradní díly, autodoprava, servisy, disky a pneumatiky, LPG, CNG, pojištění, leasing nebo například notářské a advokátní služby a mnoho a mnoho dalších oborů…

Poptávky zdarma se vyplatí, ale pamatujte, že nejlevnější není vždy nejlepší. Vybírejte podle referencí dodavatelů a za své peníze chtějte vždy to nejlepší, co můžete dostat.

Kategorie: Zahraničí