Dnes je 21.9.2018, svátek má Matouš
25°C Dnes 15°C Sobota 14°C Neděle
EUR: 25,815 USD: 22,050 Další měny

Kuzminová o třetím olympijském zlatě: je to vítězství jak pro Rusko, tak i pro Slovensko

Slovenská biatlonistka Anastasie Kuzminová se obávala, že vnitřní prázdnota spojená s rozhodnutím ve věci Rusa Antona Šipulina ovlivní její vystoupení na Olympiádě.

 

                                                                  

V sobotu Kuzminová v Pchjongčchangu vyhrála závod s hromadným startem a stala se trojnásobnou šampionkou. Dříve MOV nepustil Šipulina na ZOH 2018, který je bratrem Kuzminové.

„Ve skutečnosti — ano," sdělila Kuzminová novinářům v odpovědi na otázku, zda-li Olympiáda v Pchjongčchangu překonala její očekávání. „Sezónu jsem zahájila dobře, ale vnitřně jsem se velmi trápila kvůli Antonovi, kvůli této situaci, která se odehrála kolem ruských sportovců. Uvnitř jsem cítila prázdnotu a velmi jsem se bála, že to ovlivní můj výsledek."

„Ale během přípravy před prvním startem se mi nějak podařilo uklidnit a provést pro mě potřebnou práci. Nehledě na to, co bylo na sprintu, na ostatní závody se mi podařilo vzchopit se, dodala sportovkyně.

Dříve Kuzminová oznámila, že stříbro v stíhacím závodě je medaile „pro sebe", ale druhé místo v individuálním závodě je pro Šipulina.

„Tohle vítězství, myslím si, bylo natolik internacionální a mezinárodní. Je to vítězství pro moje rodiče, kteří sem přijeli nehledě vše kolem. Ačkoli se sem chystali bez velkého nadšení. Je to vítězství mého týmu, bez kterého by žádné vítězství nebylo. Je to vítězství pro celé Slovensko, které se spolu se mnou radovalo a roztrpčovalo. Je to rovněž vítězství pro Rusko, pro ty lidi, kteří na začátku mé sportovní kariéry mi dali základy," dodala Kuzminová.

Zadejte si poptávku zdarma, ušetřete až 40% z koncové ceny. Poptejte zdarma jakékoliv služby nebo zboží a získejte nejlepší nabídku! Poptávat můžete cokoliv, např. překlady angličtina, němčina, ruština, cestovní kanceláře, letenky, prodej a pronájem bytů v Praze, Brně, Ostravě, zateplení, stavební firmy, stavební materiál, klimatizace, solární systémy, stavební dozor, tepelná čerpadla, zednické práce, ubytování, jazykové školy, hypotéky, úvěry, reklamní agentury, tiskárny, autobazary, nová i ojetá vozidla a motocykly, náhradní díly, autodoprava, servisy, disky a pneumatiky, LPG, CNG, pojištění, leasing nebo například notářské a advokátní služby a mnoho a mnoho dalších oborů…

Poptávky zdarma se vyplatí, ale pamatujte, že nejlevnější není vždy nejlepší. Vybírejte podle referencí dodavatelů a za své peníze chtějte vždy to nejlepší, co můžete dostat.

Kategorie: Koktejl Zahraničí